TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Modülü

Diğer TP-LINK Ürünleri

162,01 TL
27,00 TL x 6 ay’a varan taksit seçenekleri
Havale-Eft Fiyatı:
158,83 TL
Stokta Var
+

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Modülü

Bu ürün Ne Yapar?
TL-SM311 serisi Fiber Modül kartları bağlandıkları yönetilebilen/web-smart switchlerimizin iletim mesafesini genişletmek üzere tasarlanmıştır. Yerel ağınızı onlarca km ötelere ihtiyacınız doğrultusunda genişletebilirsiniz.

Full-Duplex desteği
Tak-ve-çalıştır
LED göstergeleri ile modülün çalışma durumu hakkında kolayca bilgi alabilme
Güç: Switchten dahili besleme
Uyumluluk listesi : TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3109/3210/3216/3224/3424/3424P, TL-SL3428/3452,TL-SG2216/2424, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB,TL-SL1351 ve MC220L

MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Dalga Boyu 850nm
Güç Kaynağı 3.3V
Güvenlik & Emisyon FCC, CE
Kablo Multi-mod Fiber
Fiber Tipi 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Maks. Kablo Uzunluğu 550m
Veri Hızı 1.25Gbps
Port Tipi LC/UPC
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Saklama Sıcaklığı: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Garanti Süresi : 24 Ay

EAN Numarası: 6935364030209

Yorum Yap

  • Değiştir.
Not: Yorumunuz admin onayı sonrası burada yayınlanacaktır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim Tutar : 162,01 TL
Banka Havalesi veya EFT ile Tutar : 158,83 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
(2+4) 6 x 27,00 TL 162,01 TL

* Ticari Kartlara Artı 4 Kampanyası Uygulanmamaktadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 54,00 TL 162,01 TL
6 x 27,53 TL 165,18 TL
9 x 19,06 TL 171,54 TL
12 x 14,56 TL 174,71 TL
 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 x 54,53 TL 163,59 TL
6 x 28,06 TL 168,36 TL
9 x 19,24 TL 173,12 TL
12 x 14,82 TL 177,89 TL

* Ziraat Maximum karta taksit yapılmamaktadır

 
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 x 81,00 TL 162,01 TL
3 x 54,00 TL 162,01 TL
6 x 27,00 TL 162,01 TL
9 x 19,06 TL 171,54 TL
12 x 14,56 TL 174,71 TL